Доставка воздушных шаров в Виннице

Шары доставляются по Виннице в дневное время в течении нескольких часов, композиции надо заказывать за несколько дней.

Все латексные шары с гелием обрабатываются изнутри составом Hi-Float что значительно продлевает время их полета.

Показать:
Сортировка:
список / сетка
Кулька фольгована серце
Якісні кульки 45 см в діаметрі  Доставка у Вінниці цілодобово.  Замовлення на до..
180.00 грн.
Якісні кульки 45 см в діаметрі  Доставка у Вінниці цілодобово.  Замовлення на доставку після 20:00 прохання робити до 18 години.
180.00 грн.
Якісні кульки 45 см в діаметрі  Доставка у Вінниці цілодобово.  Замовлення на доставку після 20:00 прохання робити до 18 години.
Куля фольгована з Днем Народження
Якісні фольговані кулі 40 см у діаметрі з гелієм  Доставляються Вінницею цілодобово.  ..
180.00 грн.
Якісні фольговані кулі 40 см у діаметрі з гелієм  Доставляються Вінницею цілодобово.  Доставка у нічний час за попереднім замовленням. ..
180.00 грн.
Якісні фольговані кулі 40 см у діаметрі з гелієм  Доставляються Вінницею цілодобово.  Доставка у нічний час за попереднім замовленням.
Повітряні кульки з гелієм
Латексні кулі з гелієм 12 дюймів (30 см) у діаметрі, оброблені складом Hi-Float для продовження ча..
85.00 грн.
Латексні кулі з гелієм 12 дюймів (30 см) у діаметрі, оброблені складом Hi-Float для продовження часу польоту.  Якщо вам потрібні кулі для того, щоб подихати гелієм, попередьте, щоб не оброблялися.  Доставка у Вінниці у денний час.  Якщо потрібно вночі, замовте попередньо вдень. ..
85.00 грн.
Латексні кулі з гелієм 12 дюймів (30 см) у діаметрі, оброблені складом Hi-Float для продовження часу польоту.  Якщо вам потрібні кулі для того, щоб подихати гелієм, попередьте, щоб не оброблялися.  Доставка у Вінниці у денний час.  Якщо потрібно вночі, замовте попередньо вдень.
Серце з гелієм
Повітряні кулі у формі серця наповнені гелієм для оформлення приміщень у романтичному стилі, для в..
85.00 грн.
Повітряні кулі у формі серця наповнені гелієм для оформлення приміщень у романтичному стилі, для весілля, для запуску у небо. Доставка по Вінниці та Вінницькій області у денний час. Бажаний колір уточніть у примітці під час оформлення замовлення на сайті або за телефоном ..
85.00 грн.
Повітряні кулі у формі серця наповнені гелієм для оформлення приміщень у романтичному стилі, для весілля, для запуску у небо. Доставка по Вінниці та Вінницькій області у денний час. Бажаний колір уточніть у примітці під час оформлення замовлення на сайті або за телефоном ...